KONST / Litografier / Färglitografi 7462130

nr 746 2130

Göran Hahne

(f. 1943), Sverige

Färglitografi, Göran Hahne (f. 1943), Waxholmsbåt, 24/242, signerad, motivets mått: 37x25

Göran Hahne, svensk målare, grafiker och illustratör född 1943.

Utrop:

400 kr

Såld:

250 kr

måndag 12 mars 2012
kl 18:58:38

Göran Hahne

Läs mer om Göran Hahne